LINIA LAMP BŁYSKOWYCH PLENEROWYCH NOWOŚĆ! JINBEI HD610

600Ws

Obsługa TTL

Obsługa szybkich czasów HSS

Dowiedz się więcej
Zobacz w sklepie
Lampa akumulatorowa Jinbei HD610 jest następcą popularnego modelu HD600.
Nowy model zawiera wiele nowych funkcji i usprawnień jak obsługa HSS, TTL, duży kolorowy wyświetlacz LCD.
LINIA LAMP BŁYSKOWYCH NOWOŚĆ! JINBEI DPL PRO

3 Warianty mocy

Wbudowany odbiornik TRS

Obsługa szybkich czasów HSS

Dowiedz się więcej
Zobacz w sklepie
Wyposażone w zaawansowany układ cyfrowy, pozwalający na synchronizację z ultraszybkimi czasami migawki oraz równie szybkie ładowanie, w zakresie 0.2-0.8 s. dla całej serii.
OŚWIETLENIE CIĄGŁE LED NOWOŚĆ! JINBEI EF LED

2 Warianty mocy

Wbudowany odbiornik TRS

Oszczędność do 90% energii

Dowiedz się więcej
Zobacz w sklepie
Dzięki zastosowaniu wielopunktowego ogniwa LED o wysokiej emisji światła, lampa pozwala na doskonałą emisję światła (o temperaturze barwowej zbliżonej do światła słonecznego 5500K) przy niskim zużyciu energii.
Kontakt
Jeśli masz jakieś pytania na temat produktów, dystrybucji, lub chcesz nawiązać współpracę - skontaktuj się z nami.
Klienci detaliczni, informacje nt. produktów i wsparcie: info@jinbei.eu
Klienci hurtowi, współpraca hurtowa, dystrybucja: panel@freepower.pl
Kontakt telefoniczny (wszystkie powyższe tematy): +48 42 239 41 77
O marce JINBEI
Właścicielem marki JINBEI jest spółka Shanghai Jinbei Photographic Equipments Ltd. Firma powstała w 1995 roku i od samego początku specjalizuje się w badaniach, rozwoju i produkcji akcesoriów fotograficznych. Jinbei jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych chińskich marek sprzedających własne produkty na całym świecie. Współpracuje z dystrybutorami i detalistami w samych Chinach, Ameryce Północnej, Europie, Azji oraz na Bliskim Wschodzie. Znakomita jakość produktów Jinbei, z roku na rok wzbudza coraz większe zainteresowanie nieustannie rosnącego grona odbiorców.

Serce spółki znajduje się w Shanghaiu w dziale badań i rozwoju, tworzonym przez zespół specjalistów pracujących nad ciągłym doskonaleniem produktów marki. Doświadczeni inżynierowie opracowują uniwersalne i zaawansowane rozwiązania przy użyciu najnowocześniejszych technologii, wszystko po to, by sprostać wymaganiom jak największej liczby klientów. Utrzymywanie stałej współpracy z wieloma zawodowymi fotografiami pozwala dostosowywać produkty marki Jinbei do realnych potrzeb rynku. Badania i rozwój stanowią siłę napędową spółki.

Fabryka o powierzchni 5 tys. metrów kwadratowych należy do największych w Chinach i zatrudnia setki wykwalifikowanych pracowników oraz inżynierów. Dziennie powstaje ok. 1000 nowych produktów. Wysoka wydajność i zdolności produkcyjne sprawiają, że Jinbei jest w stanie ukończyć dużą ilość zamówień w krótkim czasie.

Potężne zaplecze techniczne i możliwości produkcyjne pozwalają firmie JINBEI dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów o bardzo zróżnicowanych wymaganiach. Dlatego też wśród sztandarowych produktów marki, którymi są studyjne lampy błyskowe, w stałej sprzedaży znajduje się aż 10 modeli przeznaczonych do różnych zastosowań. Znajdziemy wśród nich niewielkie modele o małej i średniej mocy takie jak najprostsze Jinbei Delicacy, bardziej zaawansowane Jinbei Spark lub wyposażone w zaawansowane sterowanie elektroniczne Jinbei DM-2. Oferta obejmuje również modele o średniej i dużej mocy: Jinbei MSN NEW, Jinbei DPIII i sterowane pilotem Jinbei DPsIII oraz najmocniejsze i najbardziej zaawansowane technicznie Jinbei Pilot NEW. Ponadto firma Jinnbei produkuje oświetlenie plenerowe w postaci mobilnych zestawów Discovery.

Ofertę uzupełnia szeroka gama profesjonalnych akcesoriów fotograficznych. Znajdziemy wśród nich statywy oświetleniowe, boomy, zaawansowane wyzwalacze radiowe, duży wybór modyfikatorów oświetlenia – w tym softboxy szybkiego montażu, uchwyty, blendy, systemy zawieszenia oraz namioty bezcieniowe.

Według standardów firmy Jinbei kluczem do osiągnięcia sukcesu w dziedzinie produkcji sprzętu fotograficznego jest ścisła kontrola jakości. Dlatego też w fabryce i biurze projektowym Jinbei z powodzeniem wdrożono programy Kontroli Materiałów Produkcyjnych oraz Kontroli Jakości. Jednocześnie zespół wykwalifikowanych pracowników stale dba o niezawodność produkowanego sprzętu oraz opracowuje nowe standardy działania, tak by wszystkie produkty spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Naczelne zasady Jinbei mówią, że najważniejsza jest jakość, wysoka precyzja i nieustanny rozwój.