WYPOSAŻENIE STUDIA

OŚWIETLENIE CIĄGŁE

LAMPY LED

DUŻA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

OPRAWY OŚWIETLENIOWE

OPRAWY OŚWIETLENIOWE

LAMPY LED

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

OPRAWY OŚWIETLENIOWE

OPRAWY OŚWIETLENIOWE

Oprawa światła ciągłego Oświetlenie SUN 400
Lampa Sun 400 to profesjonalne, a przy tym niedrogie oświetlenie wykorzystujące w zależności od potrzeb 2 lub 4 żarówki fluorescencyjne (max. 105W).

Lampa posiada podział mocy na dwie sekcje A i B, każda z nich włącza 2 żarówki.

Użycie polecanych dla lampy żarówek o mocy 105 W zapewni mocne światło odpowiadające mocy 2000 W tradycyjnej lampy.
Lampa światła ciągłego Seria Jinbei LED EF
Opcje:
Lampa serii Jinbei LED EF stanowić będą doskonałe rozwiązanie dla wszystkich entuzjastów fotografii i wideofilmowania, poszukujących do studia oszczędnego i doskonale wykonanego oświetlenia LED.

Dzięki zastosowaniu wielopunktowego ogniwa LED o wysokiej emisji światła, lampa pozwala na doskonały rozsył światła przy niskim zużyciu energii.
Lampa światła ciągłego Jinbei EF-150D akumulatorowo-sieciowa
Lampa LED Jinbei EF-150D z możliwością zasilania z baterii lub sieci, to wydajne i oszczędne źródło światła ciągłego o temperaturze barwowej 5500K. Regulacja mocy w zakresie 10-100%. Możliwość zdalnego sterowania.

Standard mocowania akcesoriów Bowens. Idealna w plener - zasilanie z akumulatora Jinbei 14,8V, 6000mAh lub bezpośrednio z sieci 230V.
Lampa LED . Jinbei EF-60
Lampa LED EF-60 o mocy 60W (odpowiednik 600W standardowej żarówki) z bezstopniową regulacją mocy w zakresie 10-100%. Lampa posiada standardowe mocowanie statywowe oraz gniazdo parasolki.

Temperatura barwowa 5500K. Zasilana może być z sieci, poprzez załączony do kompletu zasilacz sieciowy, lub z akumulatora - możliwe jest wykorzystanie akumulatorów z serii NP-F. .