INNE

AKCESORIA

UCHWYTY

WYZWALACZE

UCHWYTY

WYZWALACZE

UCHWYTY

WYZWALACZE

Akcesoria Wyzwalacz TRQ6
Jinbei TR-Q6 to zaawansowany wyzwalacz radiowy do lamp Jinbei: MSN-TTL, HD-610, MARS-3 TTL. W zależności od trybu pracy i lampy, z jaką współpracuje, wyzwalacz może sterować mocą błysku lampy, światłem pilotującym - mocą, trybem pracy, włączaniem i wyłączaniem.

Ponadto wyzwalacz TR-Q6 obsługuje także tryb HSS (do 1/8000s), oraz wyzwalanie na pierwszą i drugą kurtynę.
Akcesoria Uchwyt mocowania Bowens dla 1 lampy reporterskiej
Uchwyt - adapter pozwalający na połączenie lampy reporterskiej ze standardową stopką z modyfikatorami w standardzie Bowens - czaszami, snootami, softboxami, wrotami.

Mocna konstrukcja pozwala na pracę nawet z większymi softboxami takimi jak octa 90 cm, czy octa 120 cm.
Akcesoria Uchwyt mocowania Bowens dla 4 lamp reporterskich
Uchwyt - adapter pozwalający na zamontowanie do 4 lamp reporterskich w softboxach z mocowaniem w standardzie Bowens.

Mocna i wytrzymała konstrukcja uchwytu umożliwia pracę z większymi softboxami, jak octa 90 cm, czy 120 cm. Adapter może być również wykorzystywany z parasolkami .
Akcesoria Odbiornik sieciowy TR-A8
Dodatkowy odbiornik do zestawu TRA8 - Po zamontowaniu w gnieździe lampy studyjnej (3,5 mm jack) odbiornik pozwala wyzwolić ją na jednym spośród 16 różnych kanałów.

Zasięg współpracy z nadajnikiem wynosi do 30 metrów.

Akcesoria Wyzwalacz radiowy TR-A8
Dodatkowy nadajnik do zestawu TRA8 - Po zamontowaniu w gorącej stopce aparatu nadajnik pozwala na pogrupowanie lamp na aż 16 kanałów i ich obsługę z odległości do 30 m.

Nadajnik można podłączyć do aparatu wykorzystując również przewód synchronizacyjny.

Akcesoria Nadajnik radiowy / pilot TRS
Nadajnik radiowy-pilot TRS 2.4 GHz przeznaczony jest do stosowania z zintegrowanymi z nim lampami Jinbei serii: MSN, HD, Discovery, DPIII, DM3 oraz modelem EF-200.
Przy pomocy nadajnika nie tylko zintegrujesz i wyzwolisz jedną lub więcej lamp, ale także zmienisz moc błysku.
Akcesoria Nadajnik radiowy / pilot TRS-V
Nadajnik radiowy-pilot TRS-V 2.4 GHz przeznaczony jest do stosowania z zintegrowanymi z nim lampami Jinbei serii: MSN V, HD 600V, DPIII, DPL.
Nadajnik umożliwia wyzwalanie jednej lub grupy lamp, regulację mocy błysku oraz włączanie i wyłączanie światła modelującego
Akcesoria Nadajnik radiowy TR
Wyzwalacz radiowy - nadajnik, element dodatkowy zestawu TR-N Jinbei.

Zamontowany na gorącej stopce aparatu lub też podłączony do niego dodatkowo przewodem synchronizacyjnym jack-PC pozwala on przenieść sygnał radiowo na jeden lub więcej odbiorników.
Akcesoria Odbiornik radiowy TR
Odbiornik radiowy może być stosowany w dwojaki sposób - jako dodatkowy odbiornik zestawu z wyzwalaczem TR-C Jinbei lub niezależnie jako wężyk spustowy wyzwalający migawkę aparatu (po podłączeniu przewodem).Wewnętrzny gwint 1/4" pozwala na jego zamontowanie na różnego typu uchwytach montażowych i statywach.
Akcesoria Torba na lampy studyjne i inne wyposażenie Jinbei Bag-M
Obszerna torba na oświetlenie studyjne oraz dodatkowe akcesoria. Usztywniane wnętrze zapewni bezpieczeństwo przewożonego sprzętu. Przegrody mocowane na rzepy umożliwiają dostosowanie wnętrza do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowa kieszeń na boku na akcesoria.
Akcesoria Pokrowiec na statywy Jinbei 80x16cm
Pokrowiec serii JB - do statywów fotograficznych 80 x 16 cm. Jeden z tańszych modeli dostępnych w tej chwili w naszej ofercie.

Z łatwością pomieści 3 statywy oświetleniowe wysokości maksymalnej 225 cm. Uszyty z odpornego na przetarcia czarnego materiału.
Akcesoria Pokrowiec na statyw Jinbei JB-300
Praktyczny pokrowiec do przenoszenia statywów o maksymalnej długości po złożeniu 111cm. Pokrowiec uszyty jest z wytrzymałego nieprzemakalnego materiału, zamykany na zamek błyskawiczny do połowy długości. Wygodny uchwyt do przenoszenia w ręku. Pokrowiec ułatwi przenoszenie i transport statywu. Zabezpieczy go również przed wilgocią i zabrudzeniami.
Akcesoria Radiowy wyzwalacz sieciowy Jinbei TR-A9 16 kanałowy
Zestaw służący do zdalnego wyzwalania studyjnych lamp błyskowych. Składa się z 16 kanałowego wyzwalacza (nadajnika) i odbiornika.

Transmisja odbywa się na częstotliwości 2,4GHz. Max. czas synchronizacji to 1/250s. Zasięg transmisji bezprzewodowej do 100m.
Akcesoria Radiowy wyzwalacz bateryjny Jinbei JB-RC 10 kanałowy
Pilot zdalnego sterowania JB-RC pracuje w częstotliwości 2.4 GHz, zapewniając przy tym pracę na odległość do 15 metrów, wolną od jakichkolwiek zakłóceń. Kontroler gwarantuje wygodę pracy w studio jak i plenerze dzięki bezprzewodowemu sterowaniu wszystkich lamp w 10 grupach na 10 kanałach.